Podjela svjedodžbi učenicima 1. – 7. razreda je 5. 7. 2018. u 9:00 sati

Autor: Zdravko Crnković, 27. 6. 2018. 09:35

Obavijest učenicima

Za učenike od 1. do 4. razreda - razrednici će svjedodžbe dijeliti u onim učionicama gdje su imali redovnu nastavu u protekloj školskoj godini.
Učenici 5. do 7. razreda biti će po dolasku obaviješteni od svojih razrednika u kojoj će učionici biti podjela svjedodžbi.

Ako netko od učenika taj dan ne dođe po svjedodžbu, moći će je naknadno podići u tajništvu škole.
Učenicima 8. razreda želimo puno uspjeha u školi koju su odabrali i zanimanju kojim će se baviti.

Vaši učitelji i razrednici.

Sportske igre mladih u Savudriji

Autor: Kristina Maltarić, 28. 6. 2018. 11:25

Učenici naše škole osvojili su medalje na sportskim igrama mladih u Savudriji.

Bee smart

Autor: Zdravko Crnković, Ivana SAMARDŽIJA-BERMANEC, 26. 6. 2018. 08:13

Osnovna škola Prelog se prošle godine uključila u Erasmus+ projekt akronima A BEE C čija je tema usko povezana s ekologijom i umjetnošću te poduzetništvom. Ovo je dvogodišnji projekt u kojem uz našu školu sudjeluju škole iz Poljske, Bugarske, Rumunjske i Portugala.

Dijamantni status ekoškole

Autor: Kristina Maltarić, 19. 6. 2018. 09:31

Osnovna škola Prelog ove je godine šesti put obnovila status međunarodne ekoškole i nakon 14 godina provedbe programa stekla dijamantni status. U petak 15. lipnja ispred naše škole održan je kratki prigodni program te podizanje zelene zastave.

Završni EKO dan

Autor: Nina Lesinger, 15. 6. 2018. 14:04

U petak 16.6.2018. u Domu kulture s početkom u 17:00 sati održat će se kazališna predstava za učenike četvrtog, petog, šestog, sedmog i osmog razreda. Nakon predstave, svi učenici trebaju nazočiti svečanom podizanju zelene zastave koju je OŠ Prelog dobila zajedno s novim, dijamantnim statusom Eko škole. Podizanje zastave održat će se ispred zgrade škole.

Učenici prvih razreda, u 17:00 sati posjetit će Muzej Croata insulanus Grada Preloga, gdje će sudjelovati na etno radionici.

Za učenike drugih razreda u 17:00 sati u školi je organizirana pričaonica priločkih legendi dok učenici trećih razreda u školskom holu sudjeluju na eko A BEE C kvizu. Obje aktivnosti organizira Knjižnica i čitaonica Grada Preloga.

VAŽNO UPOZORENJE

PRIREDBA JE JAVNOG KARAKTERA TE ĆE SE SNIMATI I FOTOGRAFIRATI ZA POTREBE PROMOCIJE ŠKOLE. (FOTOGRAFIJE ĆE BITI OBJAVLJENE NA MREŽNIM STRANICAMA ŠKOLE I FACEBOOK STRANICI MULTIMEDIJSKE GRUPE).

Najbolji učenici i sportaši

Autor: Kristina Maltarić, 12. 6. 2018. 08:09

Mnogi su se naši učenici trudili i marljivo radili ne samo ove školske godine, nego i tijekom cijelog svog osmogodišnjeg školovanja te predstavljali našu školu na brojnim županijskim natjecanjima i državnim smotrama. Stoga smo ih odlučili nagraditi na završnoj priredbi u petak 08. lipnja.

9. svibnja - „Dan Europe“

Autor: Zdravko Crnković, Ivana SAMARDŽIJA-BERMANEC, 6. 6. 2018. 09:02

Dana  9. svibnja 2018. godine u Srednjoj školi Prelog održana je otvorena izložba povodom  obilježavanja „Dana Europe“. Na izložbi su sudjelovale osnovne škole Međimurske županije te Srednja škola Prelog.

ZAVRŠNA SVEČANOST

Autor: Nina Lesinger, 4. 6. 2018. 10:06

OSNOVNA ŠKOLA PRELOG VAS POZIVA

NA  ZAVRŠNU SVEČANOST POVODOM DANA ŠKOLE. SVEČANOST ĆE SE ODRŽATI 8.6.2018. GODINE U DOMU KULTURE GRADA PRELOGA S POČETKOM U 18:00 SATI

VESELIMO SE VAŠEM DOLASKU !

VAŽNO UPOZORENJE

PRIREDBA JE JAVNOG KARAKTERA TE ĆE SE SNIMATI I FOTOGRAFIRATI ZA POTREBE PROMOCIJE ŠKOLE. ( FOTOGRAFIJE ĆE BITI OBJAVLJENE NA MREŽNIM STRANICAMA ŠKOLE I FACEBOOK STRANICI MULTIMEDIJSKE GRUPE).

U skladu sa EU Uredbom o zaštiti osobnih podataka (GDPR) OŠ Donja Dubrava objavljuje osobne podatke (fotografije, ime i prezime, razred) samo onih učenika čiji su roditelji dali pisanu privolu (suglasnost) za objavu.U skladu sa EU Uredbom o zaštiti osobnih podataka (GDPR) OŠ Donja DuVbrava objavljuje osobne podatke (fotografije, ime i prezime, razred) samo onih učenika čiji su roditelji dali pisanu privolu (suglasnost) za objavu.U skladu sa EU Uredbom o zaštiti osobnih podataka (GDPR) OŠ Donja Dubrava objavljuje osobne podatke (fotografije, ime i prezime, razred) samo onih učenika čiji su roditelji dali pisanu privolu (suglasnost) za objavu.

ZAŠTITA OSOBNIH PODATAKA

Autor: Nina Lesinger, 25. 5. 2018. 11:29

Obzirom da od 25. svibnja 2018.g. na snagu stupa nova Opća uredba o zaštiti podataka (GDPR),  povodom koje se očekuju značajne promjene u području propisa o zaštiti osobnih podataka, želimo Vam pojasniti na koji će način Osnovna škola Prelog koristiti i obrađivati osobne podatke vaše djece. U skladu s EU uredbom o zaštiti osobnih podataka(GDPR), OŠ Prelog će objavljivati osobne podatke( fotografije, ime i prezime i razred) samo onim učenicima čiji su roditelji dali pisanu privolu(suglasnost) za objavu. Ostale podatke koje od Vas prikupljamo i obrađujemo isključivo su usklađeni s postojećim Zakonima i propisima koji se primjenjuju u osnovnom obrazovanju te se neće koristit ni u koje druge svrhe.

UPIS DJECE U 1. RAZRED Vijest ima dokument u privitku

Autor: Kristina Maltarić, 18. 5. 2018. 09:08

UPIS DJECE U 1. RAZRED

za školsku godinu 2018./19.

održat će se 5. lipnja 2018.g. (utorak)

u 17:00 sati u OŠ Prelog

Djeca ne trebaju biti prisutna.

Na upis je potrebno donijeti:

1. OIB djeteta
  2. potvrdu o pohađanju programa predškole
  3. kemijsku olovku

Autor: Kristina Maltarić, 15. 11. 2017. 13:23

Od 2. do 6. studenog 2017. godine Osnovna škola Prelog bila je domaćin prvom međunarodnom i edukacijskom sastanku partnera u projektu Artistic Approach to Business Education, Entrepreneurship and Culture (A BEE C) koji je dio programa Europske komisije za razmjenu primjera dobre prakse, razvoj suradnje i kreativnosti između škola, Erasmus+

« Svibanj 2018 »