POVRATAK U ŠKOLU

Autor: Nina Lesinger, 2. 9. 2016.

Dragi učenici, roditelji

kao i svake jeseni svi smo pomalo iznenađeni što je ljetnim praznicima kraj. Više manje svi smo se zaželjeli vidjeti svoje školske kolege i prijatelje.  I ove školske godine je isto !  Škola je bila prazne bez vas učenika ali je tišinu remetilo bušenje, lupanje, zvukovi miješalice za beton...

Zahvaljujući Međimurskoj županiji i Gradu Prelogu započeli su radovi na preuređenju drugog atrija. Iako se ekipa jako dobrih zidara silno trudila da naprave najviše što se dalo, vrijeme je bilo brže pa će početak školske godine biti neobičan, u isto vrijeme kada će biti nastava i naši zidari će raditi svoj posao. Kako ide tiši dio - zidanje moći ćemo u isto vrijeme održavati nastavu, a vi ćete imati zaista jedinstvenu priliku  upoznati se sa poslovima zidara i građevinaraca što će našim osmašima, barem nekima pomoći u odabiru budućeg zanimanja.

Dragi roditelji, mi vam obećajemo da će se nastava odvijati bez većih problema. Sve manje probleme otklanjat ćemo u hodu! Naši učitelji će još savjesnije dežurati na hodnicima kako se ne bi dogodilo ništa našoj djeci. Molimo vas za još malo strpljenja jer je predviđeni rok za dovršetak svih poslova  kraj rujna ako nas vrijeme posluži.

I na kraju ili eto na novom početku svima želimo dobrodošlicu !

« Ožujak 2024 »