POZIV NA PROCJENU I VREDNOVANJE KANDIDATA

Autor: Melita Trupković, 18. 2. 2022.

Na temelju članka 12. Pravilnika o zapošljavanju u Osnovnoj školi Prelog, a vezano za natječaj objavljen 09.02.2022. na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Osnovne škole Prelog, Povjerenstvo za zapošljavanje objavljuje:

POZIV
                              na procjenu i vrednovanje kandidata
                                      prijavljenih za radno mjesto:

1. SPREMAČ/ICA
- u utorak, 22.02.2022. = V.K. u 8.00 sati

M.L. u 8.15 sati

Procjena i vrednovanje će se održati u prostorijama Osnovne škole Prelog, Trg bana Jelačića 2, Prelog. Ako kandidat/kinja ne pristupi postupku procjene i vrednovanja smatra se da je odustao/la od prijave na natječaj.

Odlukom Povjerenstva za zapošljavanje, a na prijedlog ravnateljice škole, postupak procjene i vrednovanja kandidata obavit će se usmeno (razgovorom s članovima Povjerenstva), a prema potrebi i praktično. Usmena procjena s kandidatima  izvršit će se sukladno čl. 15. Pravilnika o zapošljavanju.
Kandidati su dužni sa sobom ponijeti osobnu iskaznicu (ili drugu identifikacijsku ispravu) na temelju koje će se utvrditi identitet kandidata.

NAPOMENA: procjeni i vrednovanju neće moći pristupiti kandidati za koje će Povjerenstvo utvrditi da ne ispunjavaju sve uvjete iz natječaja i/ili čije prijave nisu pravodobne i potpune, o čemu će biti pravovremeno obaviješteni. Također, procjeni neće moći pristupiti kandidati koji ne posjeduju valjanu COVID potvrdu.

S obzirom da će se procjena i vrednovanje provesti u prostorima OŠ Prelog, molimo kandidate koji zadovoljavaju sve uvjete natječaja da obavezno potvrde svoj dolazak na e-mail adresu škole ured@os-prelog.skole.hr, kako bismo mogli organizirati postupak u skladu s propisanim epidemiološkim mjerama.
Na postupak procjene sa sobom ponesite masku.