> O školi  > Lokacija
Kako do nas?

Grb grada Preloga

U Međimurje možete doći vlakom iz Zagreba, Slovenije ili Mađarske (Murakerestur-Kotoriba). Autocestom iz pravca Zagreba ili Budimpešte ili nekom od regionalnih cesta.
Na dolasku u Međimurje iz pravca Varaždinske županije prelazite Dravu preko mosta kod Varaždina ili preko mosta kod sela Otok koje je u općini Prelog. Između ta dva mosta postoji i put preko hidrocentrale kod  Orehovice u blizini autoceste Zagreb-Goričan kojom se u grad Prelog iz glavnog grada Hrvatske dolazi za manje od jednog sata. Sa istočne strane dio Međimurja je i preko Drave, tako da dok prelazite most kod Donje Dubrave vi ste već jedan kilometar u Županiji Međimurskoj.
Ako pak dolazite iz  Mađarske  onda prelazite Muru na cestovnom graničnom prijelazu Goričan ili željezničkom prijelazu Kotoriba. Iz Slovenije ulazite preko mosta na Muri u Murskom Središću ili na cestovnom graničnom prijelazu Trnovec. Osim ovih važnijih cestovnih pravaca koriste se i neki manji cestovni prijelazi te dva željeznička.
Međimurje je malo, bar tako pjesma kaže, ali tko želi ima mnogo načina da dođe ili da samo kroz njega prođe.

Detaljaniji plan grada Preloga možete vidjeti ako kliknete ovdje ili na sliku ispod.

« Ožujak 2024 »